Wyróżnienia dla Prezydenta Katowic i Śląska Izba Budownictwa

Podczas uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej Dziekan Prof. PŚ Klaudiusz Fross wyróżnił statuetką „Srebrna” Prezydenta miasta Katowice Dr Marcina Krupę i Śląską Izbę Budownictwa, za wybitne zasługi dla rozwoju Wydziału. Warto przypomnieć, że katowicki oddział Wydziału powstał dzięki wsparciu i wysokiej dotacji prezydenta Marcina Krupy. Utworzenie oddziału w stolicy Metropolii to strategiczna decyzja dla przyszłości i rozwoju Wydziału. Natomiast Śląska Izba Budownictwa oraz osoba Prezydenta Izby Pana Mariusza Czyszek od 8 lat systematycznie wspiera rozwój Wydziału w formie organizacji Forum Budownictwa, Seminariów Budowlanych, promocji w Czasopiśmie i na stronie internetowej Izby, jako członek Rady Dziekańskiej, ekspert oraz przyznając znaczące wyróżnienia.

Zwracając się do laureatów wyróżnień Dziekan Prof. Klaudiusz Fross powiedział:

“Sprzymierzeńców, Partnerów i Przyjaciół mamy wielu, bez nich trudno osiągać sukcesy, zawsze należy pamiętać i zawsze warto dziękować.”