Wiosenna odsłona targów SIBEX !
JUBILEUSZOWA 10 EDYCJA TARGÓW!

sibex-468x270

W dniach 21-23 kwietnia 2017 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędzie się jubileuszowa 10. edycja Targów Budowlanych SIBEX 2017.

Targi SIBEX są jedną z najdłużej organizowanych przez Expo Silesia imprez targowych i są doskonale znane mieszkańcom regionu, którzy tłumnie co roku je odwiedzają. W budowlanej części wystawy można zapoznać się nie tylko z najnowszymi materiałami budowlanymi i ofertą firm usługowych z zakresu budowy i remontów, ale także znaleźć elementy niezbędne do wykańczania wnętrz, dokonać wyboru odpowiedniej instalacji grzewczej, klimatyzacyjnej czy wodnej, a nawet dokonać zakupu odpowiednich mebli czy dekoracji.

Podczas tegorocznej edycji Targów SIBEX odbędzie się XII KONFERENCJA NAUKOWO-TECHNICZNA “KOTŁY MAŁEJ MOCY ZASILANE PALIWEM STAŁYM – zmiany legislacyjne dotyczące sektora ogrzewnictwa indywidualnego w Polsce”.
Organizatorem Konferencji jest Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla.

W tym samym czasie odbędą się:

Targi DZIAŁKI I OGRODY 2017 to wydarzenie skierowane m.in. do firm oferujących małą architekturę ogrodową, meble, altany, urządzenia ogrodowe, narzędzia i maszyny dla ogrodnictwa, projektowanie ogrodów oraz wiele innych niezbędnych rzeczy, aby nasze ogrody rozkwitły na wiosnę.

Salon Wyposażenia Wnętrz WYGODNY DOM 2017 w ramach którego zostaną zaprezentowane najnowsze trendy dotyczące urządzenia i wyposażenia wnętrz. Nie zabraknie również wszelkiego rodzaju mebli, artykułów dekoracyjnych, oświetlenia, tekstyliów, ceramik.

Salon Ogrzewania Ekologicznego EkoCiepło w ramach którego zwiedzający będą mieli możliwość pozyskania kompleksowej informacji nt. możliwości pozyskania dofinansowania lub zwrotu kosztów inwestycji związanych z wymianą pieców c.o. oraz instalacji grzewczych, przyczyniających się do ograniczenia „Niskiej Emisji” z ogrzewnictwa indywidualnego, a także możliwości wyboru urządzenia w ramach ekspozycji targowej.

WSTĘP i PARKING BEZPŁATNE!!!

 ORGANIZATOR:

Centrum Targowo-Konferencyjne
Expo Silesia Sp. z o.o.
ul. Braci Mieroszewskich 124Bez nazwy-1
41-219 Sosnowiec
http://exposilesia.pl/

 

KONTAKT:

Sylwia Pałaczanis-Langier
Menedżer Projektu
sylwia.langier@exposilesia.pl
sibex@exposilesia.pl
tel. 32 788 75 45
fax. 32 788 75 26
kom. 510 031 696
www.sibex.pl