logo-full-left   logo-full-right

Jest Ci bliski los mikro, małej i średniej przedsiębiorczości? Twórz z nami VI Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw! Promuj informacje o Kongresie na swojej stronie internetowej i portalach społecznościowch! W zamian uzyskasz tytuł „Organizacji Wspierającej VI Europejski Kongres MŚP”! Logotyp Twojej działalności zostanie zamieszczony na stronie internetowej i w programie Kongresu. Wypełnij formularz już dziś i pomóż zmieniać świat biznesu!
Uczestnictwo w kongresie jest BEZPŁATNE. Czekamy na Ciebie 10-12 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

VI Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw to cykl debat, spotkań oraz warsztatów. Pod hasłem „Trzy dni inspiracji dla innowacji” Kongres zgromadzi kilka tysięcy przedstawicieli świata nauki, administracji rządowej i samorządowej oraz instytucji otoczenia biznesu. Wydarzenie to jest unikatową szansą na wymianę doświadczeń oraz nawiązania współpracy pomiędzy przedstawicielami działalności gospodarczej różnych krajów.

więcej na – ekmsp.eu