Partnerzy Merytoryczni "X Śląskiego Forum Inwestycji, Budownictwa, Nieruchomości"

Nowe władze Śląskiej Izby Budownictwa!

27 03 2018 9:57

image_pdfimage_print

W dniu 26 marca br. o godzinie 13.15 w siedzibie Katowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej odbyło się Sprawozdawczo-Wyborcze Walne Zgromadzenie Śląskiej Izby Budownictwa, podczas którego dokonano wyboru nowych władz statutowych Izby.

Na podstawie rekomendacji dotychczasowego Prezydenta – Pana Tadeusza Wnuka oraz Rady Izby, Walne Zgromadzenie dokonało wyboru na Prezydenta Śląskiej Izby Budownictwa kadencji 2018-2021 Pana Mariusza Czyszka.

Walne Zgromadzenie podjęło również uchwałę o nadaniu Panu Tadeuszowi Wnukowi – Prezydentowi Śląskiej Izby Budownictwa w latach 2007-2017 Tytułu Honorowego Prezydenta Śląskiej Izby Budownictwa.

STRONY INTERNETOWE PRZEDSIĘBIORSTW CZŁONKOWSKICH