Nie widzisz obrazków? Kliknij tutaj!
Mailing na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego z dnia 18.12.2020 r.                       Kontakt     I     Reklama
Zapraszamy do województwa śląskiego!
Województwo śląskie jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się regionów w Polsce.

Województwo śląskie skutecznie mierzy się z wyzwaniami społecznymi i gospodarczymi związanymi z restrukturyzacją tradycyjnych sektorów.

Na fundamentach przemian gospodarczych rozwijają się specjalizacje regionalne tj. energetyka, medycyna, technologie informacyjne i komunikacyjne, zielona gospodarka i przemysły wschodzące. Przyczyniają się one również do przekształceń strukturalnych, zróżnicowania produktów i usług oraz tworzenia innowacyjnych rozwiązań społeczno-gospodarczych, również wspierających transformację w kierunku gospodarki efektywnie wykorzystującej zasoby.

Wysoko wykwalifikowana kadra, uzbrojone tereny poprzemysłowe, współpraca między samorządem regionalnym,  a miastami i instytucjami otoczenia biznesu, sprawny system edukacji, liczne jednostki naukowe, a także specjalistyczne firmy usługowe, pełniące istotną rolę w łańcuchach wartości, stanowią o sile regionalnego ekosystemu gospodarczego.

Departament Gospodarki i Współpracy Międzynarodowej
Śląskie Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera

Zadzwoń lub napisz do nas:

Tel. 32 77 40 657, 77 40 611

e-mail: gospodarka@slaskie.pl

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
ul. Opolska 15, Katowice
facebook twitter instagram linkedin website
Wiadomość wysłana przez Regionalną Izbę Gospodarczą
w Katowicach w oparciu o regulamin wyrażony zgodą przez odbiorcę.

Klikając w poniższy link, możesz zrezygnować z otrzymywania informacji od RIG Katowice.

Unsubscribe