Targi Budownictwa i Technik Grzewczych w Bielsku – Białej,

24 – 26 września 2021, Hala pod Dębowcem, ul Karbowa 26

Najnowsze trendy w budownictwie, innowacyjne materiały i technologie budowlane, sprawdzone rozwiązania dla oszczędności energii, systemy fotowoltaiczne i grzewcze, atrakcyjne propozycje aranżacji i wyposażenia wnętrz, porady ekspertów. Wszystko to na

58 Międzynarodowych Targach Budownictwa i Strefie Dobrych  Wnętrz „Jesień 2021”

oraz  23 Targach Technik Grzewczych i Oszczędności Energii „Instal System 2021”,

Jesienna edycja Targów Budownictwa uzupełniona jest Targami Technik Grzewczych i Oszczędności Energii. To sprawia, że dostępna na targach oferta dla inwestorów  jest kompletna: od nowocześnie wybudowanej bryły zewnętrznej, poprzez dobrze dopasowane wnętrze, aż po efektywne, ekologiczne  i nisko kosztowe systemy grzewcze.

Dla budujących lub planujących inwestycję biznesową czy  dom mieszkalny, poszukujących nowych rozwiązań – targi  to doskonała okazja do poznania i porównania wielu  ofert oraz  cen, zasięgnięcia opinii i porad ekspertów, pogłębienia wiedzy na temat aktualnych, najnowocześniejszych , energooszczędnych i ekologicznych rozwiązań budowlanych i grzewczych. Wszystko to w jednym miejscu i czasie.

W Hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej pojawi się około 100 firm  z bogatą ofertą.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Seminarium targowym pod nazwą: „Dom ciepły i przyjazny” – dla budujących bądź zamierzających wybudować dom  z udziałem    ekspertów i praktyków.

Seminarium  odbędzie  się w dniu 25 września (sobota) o godz. 12.00  w Sali Konferencyjnej w obiekcie targowym.

Ilość miejsc ograniczona, obowiązuje rejestracja na stronie internetowej wydarzenia www.targibielskie.pl

Targi są miejscem bezpiecznym –  dla zapewnienia bezpieczeństwa  wystawców oraz gości targów jesteśmy

w pełni przygotowani organizacyjnie i sprzętowo wg wytycznych Ministerstwa Rozwoju oraz GIS skierowanych

do organizatorów targów.

Przydatne informacje.

1. Miejsce targów – Bielsko-Biała, Hala pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26.
  2. Targi są udostępnione dla zwiedzających:

– 24 i 25 września w godzinach: 10.00 – 18.00

– 26 września w godzinach: 10.00 – 16.00

1. Wstęp na targi jest płatny i wynosi 10 zł.
  2. E-Bilet uprawnia do bezpłatnego wejścia –  można go pobrać na stronie targów: www.targibielskie.pl
  3. Warunkiem wstępu jest oddanie wypełnionej Ankiety Epidemiologicznej.

Można ją pobrać i wypełnić  przy wejściu na targi.

1. Zapewniamy bezpłatne parkingi obok Hali Wystawowej.

Targi zostały objęte Honorowymi Patronatami przez:

• Ministerstwo Rozwoju i Technologii ● Ministerstwo Klimatu i Środowiska ● Marszałka Województwa Śląskiego
  • Posła do PE, Premiera Jerzego Buzka ● Prezydenta Miasta Bielska-Białej

Organizatorem wydarzenia jest Astra Biuro Promocji i Wystaw.

Więcej informacji o targach na stronie internetowej imprezy:    www.targibielskie.pl