WYBIERZ WYDARZENIA, W KTÓRYCH CHCESZ UCZESTNICZYĆ PODCZAS VI EKMŚP I ZAPISZ SIĘ!

Zarejestrowałeś się już na VI Europejski Kongres MŚP? Jeśli tak, to wybierz wydarzenia, w których chcesz uczestniczyć. Nie posiadasz jeszcze konta? Nic straconego! Załóż konto i zdecyduj na jakich spotkaniach chcesz być obecny.

Liczne sesje panelowe, warsztaty, spotkania z przedstawicielami środowisk gospodarczych oraz ekspertami z kraju i zagranicy – tak przedstawia się szósta edycja Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Wybór sesji i paneli zajmie Ci tylko chwilę i nie sprawi trudności, a gwarantuje uczestnictwo w interesujących Cię wydarzeniach.

Jak zawsze udział w Kongresie jest bezpłatny.

http://ekmsp.eu/pl/program/program-kongresu/

TRZY DNI INSPIRACJI DLA INNOWACJI

Pod takim hasłem już jesienią odbędzie się VI Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw. To największe spotkanie sektora MŚP w Europie będzie miało miejsce od 10 do 12 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wśród najważniejszych tematów obok innowacji będą: współpraca międzynarodowa, kapitał dla rozwoju, prawo, edukacja dla sukcesu oraz współpraca biznesu z samorządem i nauką.

W ramach VI Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw odbędą się również wydarzenia towarzyszące: Targi Biznes Expo oraz program Samorząd, który wspiera MŚP. Jak co roku, Kongres będzie miał również wymiar międzynarodowy. W tym roku głównymi kierunkami będą: obie Ameryki, państwa Grupy Wyszehradzkiej oraz Ukraina i Białoruś. Ten międzynarodowy charakter zostanie podkreślony przez wydarzenia towarzyszące: V4 Young Entrepreneurs Summit Katowice, spotkania Future Entrepreneurs i B2B. Tradycyjnie już podczas Kongresu będzie poruszany temat Transatlantyckiego Partnerstwa w Dziedzinie Handlu i Inwestycji (TTIP).

VI Europejski Kongres MŚP odbywa się pod Wysokim Patronatem Parlamentu Europejskiego.

REJESTRACJA