Nie widzisz obrazków? Kliknij tutaj!
Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
Śląska Akademia Handlu Internetowego – 8 dni szkoleń online!
Prawo budowlane po zmianach. Proces inwestycyjno-budowlany po 19 września 2020 r.

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego i Śląska Organizacja Szkoleniowa zapraszają przedsiębiorców z regionu do udziału w pilotażowym projekcie. To wyjątkowa propozycja szkoleń i wsparcia dla firm, które chcą poszerzyć ofertę swoich usług o sprzedaż i promocję w Internecie.

Program wykładów i praktycznych warsztatów został podzielony na 8 modułów tematycznych, które realizowane są podczas 8 dni szkoleniowych. Obecna edycja, dająca uczestnikom certyfikat eMarketing Manager Śląskiej Organizacji Szkoleniowej, realizowana jest w 100% w trybie online.

Zajęcia będą trwały w okresie 30.11- 21.12.2020 r.
Szczegóły i rejestracja. Rekrutacja tylko do 27 listopada!

Czego się nauczysz podczas Śląskiej Akademii Handlu Internetowego?

• Jak klienci dziś szukają produktów i usług w Internecie?
  • Domena, hosting, ssl, strona www lub esklep – absolutne podstawy e-biznesu
  • Google to podstawa dla Twojej firmy. Liczby nie kłamią!
  • Zacznij działania w sieci od SEO – Optymalizacja i pozycjonowanie serwisu www
  • Reklama w wyszukiwarce Google i u partnerów wyszukiwania, w tym Google Zakupy
  • Kampanie remarketingowe – niezbędnik do poprawy konwersji i zwiększenia sprzedaży
  • Reklama na YouTube, w Google Ads, Facebooku – skuteczna i wcale nie taka droga jak Ci się wydaje!
  • Firmowy profil na LinkedIn
  • Prawo w e-commerce. Prawo w e-handlu
  • Co to jest i jak wykorzystać narzędzia Marketing automation do generowania konwersji
  • Skuteczny e-mail marketing w małej firmie
  • Analiza marki i strategia komunikacji marki
  • Content Marketing i LinkBuilding kluczem do sukcesu w Internecie
  • Budowa strony internetowej i sklepu internetowego – praktyczne warsztaty krok po kroku

Specjalna cena dla Firm Członkowskich RIG w Katowicach – 500 zł netto!/osoba

Wykładowcy Akademii to doświadczeni praktycy z kilkunastoletnim stażem w przedmiotowym zakresie, a także doświadczeni trenerzy Śląskiej Organizacji Szkoleniowej oraz wykładowcy na wielu konferencjach branżowych, kursach, szkoleniach, a także na studiach magisterskich oraz podyplomowych.

Zobacz program Śląskiej Akademii Handlu Internetowego
Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach

ul. Opolska 15, Katowice

facebook twitter instagram linkedin website

Wiadomość wysłana przez Regionalną Izbę Gospodarczą
w Katowicach w oparciu o regulamin wyrażony zgodą przez odbiorcę.

Klikając w poniższy link, możesz zrezygnować z otrzymywania informacji od RIG Katowice.

Unsubscribe