VI EUROPEJSKI KONGRES MŚP CORAZ BLIŻEJ!

jklo
DEBATA Z UDZIAŁEM MINISTRA ROZWOJU!

Jaki jest plan na rzecz odpowiedzialnego rozwoju biznesu? Czy czeka nas przełom w polskiej gospodarce?
Z tymi pytaniami zmierzy się Wicepremier, Minister Rozwoju Mateusz Morawiecki podczas debaty zorganizowanej pierwszego dnia Kongresu.

 

 

 

POROZMAWIAJ Z PRAKTYKAMI BIZNESU!

jk

Interesują Cię kwestie związane z cyberbezpieczeństwem firm? Chcesz zwiększyć swoje bezpieczeństwo w Internecie? A może chciałbyś odkryć tajniki skutecznej sprzedaży?

Weź udział w spotkaniu, podczas którego będziesz mieć okazję do dyskusji z najlepszymi praktykami z obszaru zarządzania, psychologii sprzedaży, prawa pracy, finansów i podatków, public relations oraz innowacji.

II Kongres Praktyków Biznesu – wydarzenie zapowiadające VI Europejski Kongres MŚP – organizowany jest przez Wyższą Szkołę Humanitas w Sosnowcu oraz Urząd Miasta w Sosnowcu i odbędzie się w dniach 21-22 września.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

NIE PRZEGAP W PROGRAMIE! >> PROGRAM KONGRESU

Zapoznaj się z programem VI EKMŚP i wybierz wydarzenia, które Cię interesują. Pamiętaj, że udział w Kongresie jest bezpłatny!

Szczególnie polecamy panel Pasja + Biznes = Sukces. Nie tylko zysk – realizacja pozafinansowych celów motorem napędowym działalności biznesowej.

Przedsiębiorcy to ludzie z pasją. Ona pcha ich do osiągania sukcesu biznesowego, rozwoju firmy i pokonywania trudności. O godzinie 14:00 drugiego dnia Kongresu zapytamy przedsiębiorców, co napędza ich biznes i skąd czerpią inspiracje do dalszej pracy. Poruszymy kwestie motywacji i wyznaczania kolejnych celów biznesowych. Wśród zaproszonych gości są: Jarosław Kuźniar (twórca Go for World), Jolanta Kleser (Pracownia Smaku, uczestniczka Masterchefa), Tomasz Konior (architekt, autor projektu siedziby Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach), Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl, blogerka modowa).

VI Europejski Kongres MŚP odbywa się pod Wysokim Patronatem Parlamentu Europejskiego.