Rada Śląskiej Izby Budownictwa uprzejmie informuję, że została otwarta XII edycja Konkursu „ŚLĄSKIE BUDOWANIE – 2022”. Celem Konkursu jest popularyzowanie i dokumentowanie wysokiej atrakcyjności inwestycyjnej i gospodarczej województwa śląskiego poprzez publiczną prezentację, wyróżnianie i honorowanie:

ŚLĄSKĄ WIELKĄ NAGRODĄ BUDOWNICTWA
przedsiębiorstw, spółdzielni i instytucji oraz samorządów terytorialnych za szczególne osiągnięcia w prowadzonej działalności inwestycyjnej, budowlanej i zarządzania nieruchomościami

oraz Nagrodą i Tytułem
„AUTORYTET – BUDOWNICTWA I GOSPODARKI ŚLĄSKIEJ”
osób indywidualnych, kadr kierowniczych przedsiębiorstw, spółdzielni, instytucji, samorządów terytorialnych – za tworzenie warunków efektywnej ich działalności oraz za osobisty wkład
w rozwój inwestycyjny i gospodarczy województwa śląskiego.

Publiczna promocja Laureatów, poprzez wręczenie tych Nagród w postaci statuetki projektu Zygmunta Brachmańskiego wraz z Dyplomem, odbędzie się podczas: uroczystej XXIV GALI BUDOWNICTWA w dniu 25 listopada 2022r. w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej.

„Deklaracje Zgłoszeniowe” przystąpienia do konkursu „ŚLĄSKIE BUDOWANIE – 2022” prosimy przekazywać do Biura Śląskiej Izby Budownictwa na adres:
ul. Szeligiewicza 20 / lok.I, Katowice 40-074 bądź mailowo – izbabud@izbabud.pl – w terminie do 14 października br.

Dokumenty do pobrania:
REGULAMIN KONKURSU – ŚLĄSKIE BUDOWANIE – 2022
Deklaracja Śląska Wielka Nagroda Budownictwa
Deklaracja Autorytet Budownictwa i Gospodarki Śląskiej
Deklaracja Osobowość Śląskiego Budownictwa

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!