Do domu i ogrodu. XV Targi ExpobudExpobud Targi Nowoczesnych Technologii, Silesia Design

Wielkimi krokami zbliża się wrzesień, a wraz z nim kolejna edycja lubianych przez gliwiczan Targów Expobud. Będzie to już 15. edycja imprezy, która na stałe wpisała się w jesienny kalendarz gliwickich spotkań branżowych.

Wrześniowe targi to okazja, by zaznajomić się z ofertą liczących się firm oraz najnowszymi rozwiązaniami stosowanymi obecnie w budownictwie i aranżacji wnętrz czy ogrodów. Dwudniowa impreza będzie też okazją do nawiązania kontaktów i wzięcia udziału w warsztatach. Wydarzenie będzie skupione wokół czterech paneli: expobud z ofertą ogólnobudowlaną, silesia design z ofertą wyposażenia wnętrz, ogrodomanią prezentującą  wyposażenie ogrodu oraz strefą instalacji , na której będzie można dowiedzieć się wszystkiego na temat zielonej energii.

Tegoroczne targi to wiele atrakcji edukacyjno-poznawczych – warsztaty i spotkania oraz możliwość zapoznania się z ofertą i zasięgnięcia porady. Powiemy, jak budować relacje z architektem i wykonawcą, jak kupić dobrą nieruchomość, pokażemy też jak wykonać obraz z mchu. Targi będą pełne ciekawych rozwiązań technologicznych i niespodzianek. Zapraszamy do śledzenia na bieżąco naszej strony www.promocja-targi.pl oraz naszego fanpage’a – mówi Wioletta Ochman, właścicielka Agencji Informacyjno-Reklamowej „Promocja”, organizator Targów Expobud.

Szkolenia budowania relacji z architektem, wykonawcą i dystrybutorem poprowadzi Grupa Umbrella Marketing Group. Na płycie hali, w strefie warsztatów, odbędą się  trzy prelekcje na które obowiązują zapisy.

Przedstawiciele wydziału Architektury Politechniki Śląskiej poprowadzą warsztaty “DESIGN THINKING” –  w poszukiwaniu przewagi konkurencji na rynku, a GRUPA KEJOR  poinstruuje, jak nie kupować „bubla” czyli mieszkania lub domu, który może budzić obawy.

Podczas targów odbędą się też warsztaty Whispers of flowers – uczestnicy spotkania będą tworzyć kompozycje jesienne i obrazy w mchu.

15 edycja targów Expobud odbędzie się 14-15 września (w godz. 10.00-17.00) w małej hali Areny przy ul. Akademickiej 50. Bezpłatny bilet wstępu, po wypełnieniu formularza, można pobrać na stronie  www.promocja-targi.pl