Firmy z województwa ślaskiego otrzymają bezpłatną pomoc ekspertów
Z Centrum Wsparcia MŚP mogą skorzystać już wszystkie śląskie przedsiębiorstwa. Pomoc jest realizowana w ramach IV filaru Śląskiego Pakietu dla Gospodarki. Zapewni bezpłatnie pakiety kompleksowego doradztwa kryzysowego.
Więcej o CWMŚP
Skorzystaj ze wsparcia
Jak pozyskać fundusze UE?
Czy przedsiębiorcy mają duże szanse na unijne wsparcie? Z jakich form mogą skorzystać? Jak się do tego zabrać? Na te i inne pytania odpowiada Katarzyna Borowiecka, ekspert ds. programów krajowych i unijnych oraz doradca zarządu RIG w Katowicach. Więcej informacji…
Akademia dla młodych
Ideą Akademii Liderów Dyplomacji jest przedstawienie młodym i ambitnym ludziom uwarunkowań polityki zarówno krajowej, jak i międzynarodowej. Akademia, poprzez dyskusje, warsztaty i spotkania pozwoli młodym ludziom… więcej informacji.
Kompletne rozwiązania IT
Nowa Firma Członkowska RIG Katowice oferuje zaawansowane rozwiązana dla biznesu: informatyka, energetyka, marketing internetowy, hosting, strony www. aplikacje mobilne. Ponad 10-letnie doświadczenie, setki zrealizowanych projektów. Zespół specjalistów z każdej dziedziny.

Obsłużymy Twój biznes kompleksowo. Skontaktuj się z ABS:
Dawid Sobieraj

Więcej informacji.

Reklama dla Twojego biznesu
Dlaczego warto reklamować się w Newsletterze RIG i wysyłać dedykowane wiadomości do naszych subskrybentów? Ponieważ docierają do ponad 10 000 osób. Ile osób je czyta?  Wszystkie szczegóły przekażę podczas rozmowy.

Martin Paterak
, Biuro PR & Marketingu