22 Gliwickie Targi Budownictwa, Instalacji, Wnętrz
05-06.03.2022r.

Po raz 22 Targi Budowlane zagoszczą w Gliwicach. Miejscem prezentacji firm, stanie się Arena Gliwice.

Jest to nowoczesny obiekt ,doskonale dostosowany do organizacji tego typu wydarzeń.

Tegoroczne targi  będę przeplatać tematy związane z nowoczesnymi systemami grzewczymi , fotowoltaiki, wyposażeniem wnętrz i materiałami budowlanymi od fundamentów aż po dach. Nie zabraknie również firm budujących domy. Wśród nowości pojawi się GWC GEOSTRONG czyli naturalna filtracja powietrza .
Ponadto  bezpieczne dla zdrowia i przyjazne środowisku farby.  Każdy, kto buduje, remontuje i urządza dom lub mieszkanie znajdzie odpowiednie materiały ,a fachowcy pomogą i doradzą.  Ten, kto myśli o montażu paneli fotowoltaicznych, na pewno może liczyć na bogatą ofertę. Na kilku stoiska będzie można  zapoznać się z systemem, jego montażem, kosztami i to co najważniejsze możliwościami skorzystania z dofinansowań.

Jak to na targach będzie można skorzystać z  atrakcyjnych rabatów i promocji.  Zapraszamy całe rodziny, ponieważ dla najmłodszych organizator przygotował kącik malucha, na którym będzie można bezpiecznie zostawić dziecko pod okiem animatorów z Krainy Czarów.

Już teraz zapraszamy do pobrania rabatu na bilet wstępu ze strony www.promocja-targi.pl, wystarczy wydrukować lub okazać przy kasie, aby zakupić bilet za jedyne 5 zł.

Miasto Gliwice Zaprasza, Organizator Promocja-Targi Wadowice, Arena Gliwice