Nie widzisz obrazków? Kliknij tutaj!
Newsletter informacyjny z dnia 5.11.2020 r.                                                                                                      Kontakt
Ponad 320 firm otrzymało pomoc
550 godzin – dokładnie tyle eksperci Centrum Wsparcia MŚP spędzili na pomocy przedsiębiorcom. Projekt wchodzi właśnie w drugi etap – pozostało jeszcze ponad 100 bezpłatnych pakietów konsultacji.

Pomagamy pozyskać finansowanie ze środków unijnych oraz krajowych. Doradzamy w kwestiach związanych z marketingiem, prawem, księgowością.

skyhacks Business Weekend
Celem Skyhacks Business Weekend jest wzajemna inspiracja oraz biznesowy networking. Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie online. Zarezerwuj czas na spotkania 1:1 oraz liczne prezentacje już wdrożonych rozwiązań AI w przemyśle oraz najnowszych inspiracji.

Spotkania B2B online
Bezpośredni kontakt z partnerami z Polski i zagranicy, nawiązywanie nowych relacji biznesowych oraz możliwości rozwoju firmy w trudnej sytuacji pandemii COVID-19 – to najważniejsze zalety, jakie wskazali przedsiębiorcy poproszeni o podsumowanie korzyści oferowanych przez platformę spotkań B2B Online. Kolejne spotkania 23-25 listopada. Rejestracja i umawianie spotkań są dostępne cały czas.

Efektywne korzystanie z energii w firmie
Naucz się jak przestać tracić do 20% energii dostarczanej do Twojej firmy!

Jak to możliwe? Zdobądź wiedzę o efektywnych zasadach korzystania z energii.

Firma Członkowska RIG w Katowicach: MSG VEXILLO Systemy Zarządzania Magdalena Gawarecka

Tel. 609 496 515

e-mail:biuro@msgvexillo.pl

Zmiany w zakresie telepracy i pracy zdalnej – webinar
W trakcie webinaru omówione zostaną najistotniejsze kwestie związane z pracą zdalną uregulowaną w tzw. ustawie antykryzysowej oraz wskazane, czym jest praca hybrydowa i jak ją wprowadzić u pracodawcy.

Co zrobić w przypadku zaległości w opłacaniu składek do ZUS?
Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Chorzowie zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium: Co można zrobić w przypadku zaległości w opłacaniu składek do ZUS?

Jak docierać do śląskich przedsiębiorców?
Newsletter RIG w Katowicach,  jak i dedykowana kampania mailingowa  docierają do Firm Członkowskich RIG, uczestników Europejskiego Kongresu MŚP oraz przedsiębiorców z całego śląska.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z Martinem z Biura PR & Marketingu – mpaterak@rig.katowice.pl

Wyślij wiadomość

Pomoc jest taka sama dla mikroprzedsiębiorcy i dużej firmy
#WspieramyPrzedsiebiorcow
Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
ul. Opolska 15, Katowice
facebook twitter instagram linkedin website
Wiadomość wysłana przez Regionalną Izbę Gospodarczą
w Katowicach w oparciu o regulamin wyrażony zgodą przez odbiorcę.

Klikając w poniższy link, możesz zrezygnować z otrzymywania informacji od RIG Katowice.

Unsubscribe