Konkurs „Śląskie Budowanie” 2011

XIV GALA BUDOWNICTWA

Uprzejmie informuję Szanownych Państwa, że 19 listopada 2011 r. (sobota) o godz. 17.00 w Teatrze Rozrywki w Chorzowie, odbyła się organizowana tradycyjnie przez Śląską Izbę Budownictwa kolejna uroczysta XIV GALA BUDOWNICTWA.

_mg_0004

Tradycyjnie, jak dotychczas, w trakcie Gali nastąpiło wręczenie wyróżnień Konkursu „Śląskie Budowanie” – Śląskiej Wielkiej Nagrody Budownictwa dla przedsiębiorstw, samorządów terytorialnych regionu, organizacji spółdzielczych i społecznych oraz Nagrody z Tytułem: „Autorytet – Budownictwa i Gospodarki Śląskiej” dla osób indywidualnych za szczególny wkład w rozwój przedsiębiorczości i regionu.

Po raz kolejny, uhonorowaliśmy najbardziej wybitne postacie budownictwa regionu Tytułem wraz z Medalem ”Osobowość Budownictwa Śląskiego”. W tym roku „Laureatami” tego Tytułu byli między innymi: – profesor zwyczajny Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej w Gliwicach – Pan Maciej Gryczmański oraz wybitny polski architekt – Pan Stanisław Niemczyk.

Z inicjatywy naszej Izby oraz uczestników „Forum Budownictwa Śląskiego” reprezentujących wszystkie samorządy zawodowe i gospodarcze budownictwa regionu, po raz pierwszy w tym roku wręczono wyróżnienia z Tytułem: – „PRZYJACIEL ŚLĄSKIEGO BUDOWNICTWA”, które w tym roku zostały nadane między innymi: – Wojewodzie i Marszałkowi Województwa Śląskiego.

W części artystycznej odbył się KONCERT GALOWY w wykonaniu Zespołu Teatru Rozrywki w Chorzowie a po Koncercie uroczysty Bankiet w foyer Teatru.

Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie.

Tadeusz Wnuk

Prezydent Śląskiej Izby Budownictwa